E60.cz - Nokia E60 blog

Osobní technický blog o mobilních telefonech Nokia E60 a Nokia E90 s jednoměsíční četností článků

06 říjen 2007

RSS a Atom odkazy pro E60.cz

Obnovil jsem možnost odebírání článků tohoto webu skrz RSS nebo Atom. Adresa Atom zdroje zůstává, ale nově jsem vytvořil publikování skrz FeedBurner. Nová adresa pro RSS nebo pro jiné typy odběru je http://feeds.feedburner.com/e60cz. Odkaz je i v ikoně s počtem odběratelů na této stránce.

05 říjen 2007

Tomášovo Nokia E60 se mění na E60.cz

Podařilo se mi zaregistrovat doménu e60.cz, takže pro všechny kteří neznají mé příjmení nebo některou z mých mnoha domén jsem snad usnadnil práci. Všechny stávající odkazy a služby zůstavají v platnosti nic se nemění, akorát si pro přístě stačí pamatovat www.e60.cz nebo uložit jako novou záložku.

02 říjen 2007

ENUM a SIP podle CZ.NIC pro E-series

V podpoře na stránkách správce .cz domény jsem našel zajímavý návod jak nastavit účet na Asterisku pro telefony E-series. Návod je obrázkový, velmi podrobný a v českém i anglickém jazyce. Doporučuji určitě shlédnout.

Výkon wifi & skupinové sms

Pokud vám nestačí signál vašeho wifi přístupového bodu, tak lze v telefonu na úkor vyšší spotřeby upravit citlivost na wifi signál. Nastavení je přímo v menu, takže nejde o nějaký neoficiální postup. Obrázkový anglický návod najdete na stránkách SymbianV3

Jako další tip uvádím možnost odeslat skupinovou sms přímo z telefonu bez nutnosti další aplikace. Pokud upravujete kontakty telefonního seznamu do skupin tak ve volbách menu u skupin je i možnost "Vytvořit zprávu", která vám doplní všechny jména ze skupiny do jedné zprávy.

Tip: starší články naleznete v menu vpravo nebo již v archivu